Mūsų laisvalaikis – metalo detektoriai / kolekcionavimas

Dabar yra 20 Sau 2021, 04:08

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Mūsų laisvalaikis – metalo detektoriai / kolekcionavimas - Naudojimosi sąlygos

Prisijungdami prie “Mūsų laisvalaikis – metalo detektoriai / kolekcionavimas” (toliau “mes”, “mūsų”, “Mūsų laisvalaikis – metalo detektoriai / kolekcionavimas”, “http://forum.paieskos.com”), jūs pasižadate laikytis šių taisyklių. Jeigu nesutinkate laikytis visų šių taisyklių, nesiregistruokite ir/arba nenaudokite “Mūsų laisvalaikis – metalo detektoriai / kolekcionavimas”. Bet kuriuo metu mes galima pakeisti taisykles ir padarysime viską, kad jūs būtumėte apie tai informuotas, tačiau, kadangi ir toliau naudosite “Mūsų laisvalaikis – metalo detektoriai / kolekcionavimas” po pakeitimų, yra protinga reguliariai patikrinti šias taisykles patiems.

Mūsų diskusijos naudoja phpBB programinę įrangą (toliau “jie”, “jų”, “phpBB programinė įranga”, “www.phpbb.com”, “phpBB Grupė”, “phpBB Komanda”) išleistą po “Bendroji Vieša Licencija (GPL)” (toliau “GPL”). Ją galima atsisiųsti iš www.phpbb.com puslapio. phpBB programinė įranga tik palengvina Internetinį bendravimą, o GPL licencija užtikrina, kad jie neturi nieko bendro su tuo, ką mes leidžiame ir ko neleidžiame diskusijose. Daugiau informacijos apie phpBB galite rasti: http://www.phpbb.com/.

Jūs sutinkate nerašyti įžeidžiančių, nešvankių, vulgarių, šmeižiančių, grasinančių ir kitokių vietinius įstatymus, šalies kur talpinama “Mūsų laisvalaikis – metalo detektoriai / kolekcionavimas” arba Tarptautinius Įstatymus pažeidžiančių žinučių. Priešingu atveju tuojau pat būsite blokuotas (banned) ir apie tai bus pranešta jūsų Interneto paslaugų teikėjui. Visų žinučių IP adresas yra įrašomas į duomenų bazę. Jūs sutinkate, kad “Mūsų laisvalaikis – metalo detektoriai / kolekcionavimas” turi teisę ištrinti, redaguoti, perkelti arba uždaryti bet kurią temą/žinutę bet kuriuo metu jeigu jie mano jog tai reikalinga. Kaip vartotojas sutinkate su tuo, kad bet kokia jūsų įvesta informacija būtų saugoma duomenų bazėje. Ši informacija nebus teikiama jokioms trečioms šalims be jūsų sutikimo, tačiau nei “Mūsų laisvalaikis – metalo detektoriai / kolekcionavimas”, nei phpBB įsilaužimo atveju neprisiima atsakomybės dėl informacijos saugumo.

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007